Imate li 18 ili više godina?
Зашел намедни в Ленту (сеть магазинов в г. Москве) и увидел удивительный товар (см. фото).
Цена - как у "Арарата" три звезды.
Качество, к сожалению, мне неизвестно, потому как не пью.
Вот так мы "не торгуем" с братской Украиной.
:-)
ostalo • 6,533 Pogledi
ostalo • 6,686 Pogledi
ostalo • 6,360 Pogledi
ostalo • 6,665 Pogledi
ostalo • 6,346 Pogledi
ostalo • 7,116 Pogledi
ostalo • 6,128 Pogledi
Objava je uspješno dodana na vašu vremensku traku!
Vaš se videozapis obrađuje. Obavijestit ćemo vas kada bude spreman za gledanje.
Format datoteke nije podržan
Otkrili smo sadržaj za odrasle na slici koju ste prenijeli, stoga smo odbili vaš postupak učitavanja.